היתרונות של מערכת סולארית בבתים פרטיים.

אנרגיה סולארית היא אחד ממקורות האנרגיה המתחדשים היעילים ביותר. תאים פוטו-וולטאיים (PV) הידועים גם כפאנלים סולאריים ממירים את אור השמש לחשמל, שיכול לשמש להפעלת בתים, עסקים ואפילו קהילות שלמות. הטכנולוגיות המתקדמות הקיימות היום בשוק מאפשרות לבעלי בתים פרטיים להנות מהיתרונות הרבים של מערכת סולארית.

לייעוץ או קבלת הצעת מחיר התקשרו 
072-394-6666
הצעת מחיר למערכת סולארית
מערכת סולארית לבית פרטי

הטבות כספיות

התקנת מערכת סולארית ביתית מוזילה את חשבונות החשמל הביתיים ולעיתים אף מבטלת אותם לגמרי, המערכת מייצרת חשמל שניתן להשתמש בו וכל עודפי האנרגיה יכולים להיות מוזנים בחזרה לרשת החשמל. לאורך זמן, החיסכון הכלכלי יכול להיות משמעותי.

החזר על ההשקעה

בעוד שההשקעה הראשונית בפאנלים סולאריים והתקנתם עשויה להיראות משמעותית, חשוב לקחת בחשבון את היתרונות לטווח ארוך. לפאנלים סולאריים תוחלת חיים של 30 שנה או יותר, במהלכם תוכלו ליהנות מחשמל ומחסכון כלכלי. ככול שהטכנולוגיה מתקדמת, עלויות ההתקנה יורדות ובשוק קיימות אפשרויות מימון למערכת סולארית יותר בעלי בתים פרטים בוחרים להתקין בביתם פאנלים סולאריים.

ערך הנכס 

מערכות סולארית מעלות את ערך הנכס, רוכשי בתים מחפשים לקנות נכסים משתלמים גם מבחינה אנרגטית, מה שהופך את הפאנלים הסולאריים לתוספת שמייחדת את הבית בשוק הנדל"ן. גגות סולאריים לבתים פרטיים הם בעלי פוטנציאל לחשבונות אנרגיה נמוכים ומראים את מחויבות בעל הבית לקיימות.

תמריצים ממשלתיים והטבות מס

כדי לתמרץ את אימוץ אנרגיה מתחדשת, הממשלה מציעה הטבות מס ופטור ממס הכנסה על מערכת סולארית, מה שהופך את האנרגיה הסולארית לאופציה מושכת עוד יותר עבור בעלי בתים.

עצמאות אנרגטית

עלויות האנרגיה ותנודות במחירי הדלק אינה מאפשרת לחזות את מחירי החשמל בעתיד, על ידי השקעה במערכת אנרגיה סולארית, בעלי בתים מקבלים מידה של עצמאות אנרגטית. בהתקנת מערכת סולארית יש פחות הסתמכות על מקורות אנרגיה חיצוניים ויכולת להתמודד טוב יותר עם העלאות פוטנציאליות במחירי האנרגיה.

השלכות סביבתיות של אנרגיה סולארית 

טביעת רגל מופחתת פחמן היא אחת הסיבות לכך שבעלי בתים פונים לאנרגיה סולארית. בניגוד לדלקים מאובנים, הפקת אנרגיה סולארית אינה כרוכה בפליטת גזי חממה מזיקים. על ידי מעבר לאנרגיה סולארית, בעלי בתים יכולים להפחית באופן משמעותי את טביעת הרגל הפחמנית שלהם, לתרום למאמץ העולמי להילחם בשינויי האקלים.

שימוש במשאבי טבע, מקורות אנרגיה מסורתיים, כגון פחם וגז טבעי, דורשים מיצוי וצריכה של משאבים סופיים. לעומת זאת, אנרגיה סולארית מסתמכת על משאב מתחדש לאין שיעור – השמש. שימוש במערכת סולארית מפחית את העומס על משאבי הטבע המוגבלים של כדור הארץ ועוזר להבטיח את זמינותם לדורות הבאים.

התקנת פאנלים סולאריים

התקנת מערכת סולארית ביתית.

מומלץ להתייעץ עם מומחים בהתקנת מערכות סולאריות ביתיות שידעו לתכנון להעריך את גודל המערכת ואת ההתרים ודרישות החוק להקמת מערכת סולארית ביתית. 

יש לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים:

התאמה לגג: העריכו את המצב והכיוון של הגג שלכם. באופן אידיאלי, זה צריך להיות מספיק מקום עבור פאנלים סולאריים ולהיות נקי מהצללה שעלולה להפחית את ייצור האנרגיה.

צריכת אנרגיה: העריכו את דפוסי צריכת האנרגיה שלכם כדי לקבוע את גודל המערכת הסולארית שתצטרכו. זה יעזור לכם להעריך במדויק את החיסכון הפוטנציאלי.

אפשרויות פיננסיות: ישנם אפשריות שונות למימון מערכת סולארית ביתית בין אם הלוואה מהבנק או שותפות עם חברה חיצונית.

תקנות והיתרים: בררו בדיוק מה אומר החוק באזור מגוריכם ואילו היתרים ואישורים נדרשים על מנת להתקין מערכת סולארית פרטית.

בחירת מתקין: בחרו חברה בעלת מוניטין ונסון בבניית מערכת סולארית. התקנה איכותית מבטיחה ביצועי מערכת אופטימליים ואריכות ימים.

מגזר האנרגיה הסולארית חווה התקדמות טכנולוגית יוצאת דופן בשנים האחרונות. התקדמות זו הובילה לפאנלים סולאריים יעילים יותר, פתרונות אחסון אנרגיה משופרים ויכולות משופרות של ניטור המערכת. פאנלים סולאריים מודרניים נועדו למקסם את ייצור האנרגיה בכל תנאי מזג אוויר ותאורה.

לייעוץ או קבלת הצעת מחיר התקשרו 
072-394-6666
הצעת מחיר למערכת סולארית

כתיבת תגובה