אודות ק.ז. חיסכון באנרגיה

מערכות סולאריות בטכנולוגיות מתקדמות
התקנת מערכות סולאריות

חברתנו ק.ז. חיסכון באנרגיה מספקת מערכות סולאריות בגדלים שונים.

חברתנו הוקמה בשנת 2015 ע"י שני מהנדסים: מהנדס חשמל המתמחה בתחום הסולארי והחשמל, ומהנדס מכונות המתמחה בתחום מעבר חום וזרימה. שניהם בעלי ידע וניסיון רב בתחום.

החברה מספקת ומתקינה מערכות סולאריות וטורבינות רוח עבור ענפי תעשייה שונים וגם לסקטור הפרטי. לקוחותנו המרוצים נהנים ממערכות סולאריות מתקדמות, המותקנות על גגות של מבנים תעשייתיים ומבני מסחר, לולים ושטחים חקלאיים.

לחברתנו צוות עובדים מקצועי אשר מלווה את הלקוח לאורך כל התהליך, משלב תכנון המערכת עד חיבורה לחברת החשמל, כולל מתן שירותים נלווים והדרכה.

פרויקטים אחרונים של התקנת מערכות סולאריות

מערכות סולאריות

חשמל ירוק בעלות נמוכה – זו היא התוצאה שהופכת את ההשקעה באנרגיה סולארית למשתלמת ורווחית. השימוש באנרגיית השמש אשר פותח כבר לפני יותר ממאה שנים עבר דרך ארוכה של התקדמות טכנולוגית לשיפור יעילות והתאמה לצרכים של הצרכנים הפרטיים והמסחריים. בסקטור הפרטי בישראל הלוחות הסולאריים כבר מזמן הפכו למוצר בסיסי המוכר בכל בית. דודי השמש ממלאים את גגות בנייני המגורים ברחבי הארץ במשך עשרות שנים. מכאן המעבר למערכת סולארית מקיפה יותר, כזאת שתספק מספיק אנרגיה לכל משק הבית ואף תייצר עודפי חשמל למכירה, נראה טבעי ולא מסובך.

תנאי האקלים וכמות שעות השמש בארץ הקטנה שלנו מאפשרים לבסס חלק גדול ממקורות האנרגיה על מערכות פוטו-וולטאיות. כל גג מבנה, מרפסת או פרגולה מהווה פוטנציאל הכנסה מהפקת חשמל סולארי. בעלי מבני תעשייה ומסחר כמו גם מוסדות ציבור וחקלאים יכולים היום לנצל את שטחי הגגות לטובת מערכת לוחות סולאריים ולחסוך והוצאות החשמל ולייצר רווחים מקרני השמש.

מבצע משתלם
לזמן מוגבל
מבצע משתלם לזמן מוגבל

ממיר היברידי
SUN-20K-SG01HP3-EU

  • מכוייל ל 15KWac
  • תלת פאזי
  • MPPT 2
  • 10 שנות אחריות 
  • (*) ברכישת ממיר + בטריה

לפרטים ויצירת קשר :

Call Now Button